Klassieke Salon 3 in Museums Vledder

0
652

In de derde en laatste in de serie tentoonstellingen in het kader van de Klassieke Salon exposeren opnieuw drie kunstenaars hun werk. Dat zijn deze keer Tom S. Hageman, Klaas Koops en Theo Zwinderman. De tentoonstelling is te zien vanaf 19 mei tot en met 12 juni 2016 in Museums Vledder (Valse Kunst, Moderne Glaskunst en Noord-Nederlandse kunst) in Vledder, aan De Brink. Museums Vledder is op woensdag tot en met zondag geopend van 11:00 tot 17:00 uur. De serie tentoonstellingen van de Klassieke Salon houden we samen met 18 andere locaties in Noord Nederland ter gelegenheid van het 10 jarig bestaan van de Klassieke Academie in Groningen. De exposanten hebben allen een band met de Klassieke Academie.

Tom S. Hageman
Het oeuvre van Tom S.Hageman is een zoektocht naar synthese. Het samenbrengen van klassieke en eigentijdse waarden, zowel stilistisch als thematisch. Hij mengt traditionele met moderne technieken. Ook inhoudelijk plaatst hij klassieke onderwerpen in een eigentijdse vorm – of andersom. Hieronder afgebeeld ‘Turkse Luit’, Olieverf op doek, 100 x 120 cm.  Meer informatie over Tom S. Hageman.