Struinen over de braderie

OLDEBERKOOP– 13 JULI 2022 Op woensdag 27 juli kunnen bezoekers hun hart ophalen op de traditionele Berkopermarkt in Oldeberkoop. De Berkopermarkt is een begrip in de omgeving en wordt al meer dan 40 jaar georganiseerd! De braderie vindt plaats in het centrum van het karakteristieke dorp en is toegankelijk van 10.00 tot 17.00 uur.

De Berkopermarkt is een gezellige en sfeervolle markt die ieder jaar op de laatste woensdag van juli wordt gehouden. Heerlijk slenteren over de markt, bijpraten met oude bekenden of een hapje en een drankje op een van de terrasjes in het dorp. Dat zijn de ingrediënten van de Berkopermarkt. Er valt voor iedereen genoeg te beleven. Voor de kleinere kinderen is er onder meer een draaimolen.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.