2e informatieavond Ondernemersfair Westerveld

0
359

Op maandag 16 september 2019 om 20.00 uur organiseren we in Stad & Esch te Diever de tweede informatieavond over de Ondernemersfair Westerveld. Tijdens deze bijeenkomst krijg je uitgebreide informatie over het nieuwe concept ‘zien, doen én beleven’ en over alle randactiviteiten die zullen plaatsvinden tijdens deze tweedaagse fair. Graag even aanmelden door uiterlijk vrijdag 13 september een mail te sturen naar beurs@ondernemendwesterveld.info.

De ondernemersfair vindt plaats op zaterdag 30 november en zondag 1 december 2019. Alle bedrijven uit de gemeente Westerveld kunnen deelnemen aan de tweedaagse ondernemersfair. Je hoeft dus geen lid te zijn van een ondernemersvereniging. Op zaterdag is de fair van 13.00 tot 17.00 uur geopend voor publiek. Aansluitend is er voor de standhouders een ondernemersborrel en buffet. Op zondag is de fair geopend van 11.00 tot 16.00 uur.

Meer informatie of aanmelden (uiterlijk 7 oktober): www.ondernemendwesterveld.info