Complete metamorfose De Tippe

0
660

VLEDDER –18 JANUARI 2018 Na een grondige verbouwing van het interieur gaan op zaterdag 27 januari de deuren van café restaurant De Tippe in Vledder weer open. Met een compleet nieuwe uitstraling, meer ruimte in het restaurant om gasten en groepen te ontvangen én een nieuwe kaart, zijn Jeroen en Heleen Kiewiet klaar voor het nieuwe seizoen. Van koffie met gebak tot lunch en diner. Meer informatie en reserveren: www.detippe.nl

Het cafégedeelte met de hoge tafels en de biljarttafel heeft plaatsgemaakt voor restaurant en vormt een eenheid met de serre. ‘Door de muren te breken tussen de verschillende ruimtes hebben we meer een geheel weten te creëren, maar ook meer ruimte,’ legt Jeroen uit. En dat is waar Heleen en Jeroen steeds vaker tegenaan liepen. ‘In de serre konden we groepen van maximaal 30 mensen kwijt, die beperking hebben we niet meer. En als mensen van ons terras verjaagd worden door een hevige regenbui dan kunnen ze binnen aan een tafeltje plaatsnemen. We hebben nu plek voor ruim 100 gasten.’

Sfeervol dineren
Behalve een interne verbouwing is ook de huisstijl veranderd, het vertrouwde rood heeft plaatsgemaakt voor nieuwe, warme kleuren. ‘Natuurlijk waren er in de loop der jaren wel kleine veranderingen, maar nu is er sprake van een compleet nieuwe uitstraling: tafels, stoelen, tafellinnen, lampen en personeelskleding zorgen voor een sfeervolle verandering. En door in het midden een prachtige sfeerhaard te plaatsen, verdelen we de ruimte en blijft het nog steeds knus en gezellig voor gasten die met een klein gezelschap komen dineren. Naast deze sfeerhaard is ook de handgemaakte muurschildering een absolute blikvanger!’

Meer informatie op www.detippe.nl

foto de tippe