Haringparty Westerveld 2018

0
13

Vier ondernemingen binnen OVD Diever zullen ook in 2018 een haringparty voor alle ondernemers en bestuurders van de gemeente Westerveld organiseren. De datum is gezet op vrijdag 22 juni en zal plaatsvinden in de fraaie tuin van Landhotel Diever. De organisatie bestaat uit:

Lisa Hulskamp (Landhotel Diever), Harrie Boerhof (Groencentrum Harrie Boerhof), Dennis Hulleman (FZNN) en Serge Bierhuizen (Appartementen B&B Groepsaccommodatie te Diever Aangenaam – Olde Horst, Zaalverhuur en feestorganisatie te Diever Auberge le Monde, Indoor Speelparadijs Monkey Town Zwolle)

Meer info over de nieuwe editie volgt de komende maanden. Wij willen graag in combinatie met alle ondernemersverenigingen deze nieuwe editie een gezicht geven en komen hier bij jullie op terug.

Meer informatie op www.haringpartywesterveld.nl

AdresGroningerweg 6
PlaatsDiever

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here