Lekker stormen en springen in Zandhuizen

0
661

ZANDHUIZEN– 10 JULI 2018 Op zondag 5 augustus wordt voor de jeugd in Zandhuizen en omgeving een geweldig springkussenfestival gehouden. Het evenement vindt plaats op sportpark ’t Bliekien in Zandhuizen. Voor leden van VV Zandhuizen is de toegang gratis. Niet-leden betalen slechts drie euro.

Tijdens het springkussenfestival zijn er meerdere springkussens en stormbanen waar kleine én grote kinderen heerlijk kunnen rondspringen. Ook is er een prachtige buikglijbaan. Met dit heerlijke weer is het natuurlijk geen straf om in je badkleding over de buikglijbaan te zoeven. Kinderen worden dus van harte aangemoedigd om hun zwemspullen en handdoek mee te nemen. Ook kunnen kinderen zich vermaken op interactieve multiplay kussens. En wil je niet meer springen? Een potje voetballen op het veld kan natuurlijk ook.

 

AdresSportpark ’t Bliekien
PlaatsZandhuizen
Tijd10.00 - 17.00 uur