Lichtjes op oorlogsgraven begraafplaats Vledder

0
6

Vanaf 2015 is het op een aantal plaatsen in Nederland gebruikelijk geworden om op kerstavond lichtjes te ontsteken op oorlogsgraven. Het aantal plaatsen waar dit gebeurt, is inmiddels gestegen tot boven de 230. Een van de leden van de historische vereniging ’t Fledder Kerspel in Vledder heeft de vereniging voorgesteld aan te sluiten bij dit initiatief. Het bestuur heeft dit voorstel omarmd. Daarom worden op kerstavond (24 december 2017) om 19.00 uur voor het eerst lichtjes ontstoken bij de oorlogsgraven op de begraafplaats in Vledder. Op deze begraafplaats liggen de oorlogsgraven van Jan van Dijk, Dirk de Ruiter en Isaak Jacob Hoogeveen.

Om 19.00 uur verzamelen we bij de ingang van de begraafplaats aan de Kerkhoflaan 13 in Vledder. Daarna ontsteken we tijdens een korte plechtigheid gezamenlijk de lichtjes op de oorlogsgraven. Gert Veld, voorzitter van ’t Fledder Kerspel: ‘Wij hopen hiermee een nieuwe traditie in Vledder te starten. Iedereen is van harte uitgenodigd op 24 december a.s. aanwezig te zijn bij het ontsteken van de lichtjes.’

Meer informatie op www.lichtjesopoorlogsgraven.jimdo.com en op Facebook Lichtjes op oorlogsgraven.

AdresKerkhoflaan 13
PlaatsVledder
Tijd19.00 uur

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here