Regiomeeting Human Capital Agenda

0
642

De economie trekt aan. Hierdoor ontstaat een nieuwe dynamiek op de arbeidsmarkt. Dit geeft kansen voor economische groei in de regio Zwolle. De vraag naar arbeidskrachten groeit. Tegelijkertijd is het niet altijd even makkelijk om vacatures in te vullen. Hoe gaan we om met de veranderende arbeidsmarkt? Hoe zorgen we ervoor dat er nu en straks voldoende arbeidskrachten beschikbaar zijn? Daarover gaat het tijdens de regionale netwerklunch op donderdag 15 november a.s.

Voor wie is de regiomeeting Human Capital bedoeld?
Ondernemers, vertegenwoordigers van het onderwijs en de overheid. Vindt u deze regionale netwerklunch ook interessant voor iemand uit uw netwerk? Voel u vrij om de uitnodiging door te zetten!

 

De Meenthe
AdresRabo Theater de Meenthe, Stationsplein 1
PlaatsSteenwijk
Tijd12.00 – 14.00 uur