2 REACTIES

 1. We zijn nu bijna een maand verder en de snelheid beperkende maatregel op de Vledderweg heeft m..i. absoluut geen meerwaarde! Het geeft meer geluidsoverlast dan voorheen wanneer alle voertuigen gewoon door konden rijden, nu heb je veel remmend- en optrekkend verkeer wat een enorm lawaai met zich mee brengt. Ook de snelheid is niet minder geworden. Tevens zie ik de hulpdiensten deze `hindernis` met moeite nemen, ik hoop dan ook dat een watervoertuig van de brandweer hier niet vroegtijdig strandt bij een uitruk. Ik zou het dan ook erg op prijs stellen dat dorpsgemeenschap zich nu een keer voor mijn karretje inspant en niet weer voor 1 klacht direct naar het gemeentehuis gaat!
  Met vriendelijke groet, Kor Pals.

  • Geachte heer Pals,
   Bedankt voor uw bericht van 11/6 over de snelheid beperkende maatregelen op de Vledderweg.
   Bestuursleden van Dorpsbelang Vledder zullen uw opmerkingen meenemen in een overleg dat we binnenkort met de gemeente zullen plannen over de genomen maatregelen.
   Met vriendelijke groet,
   namens Dorpsbelang Vledder
   Odet Pols

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here