Project Samen Westerveld gaat van start

Foto: Caroline van Kooten

DIEVER – 17 MEI 2019 Dinsdag 14 mei verzorgde wethouder Jelle de Haas de kick off voor het project Samen Westerveld in het gemeentehuis te Diever. Dit project is een samenwerking tussen de IGSD, Bureau Integratiekracht en Stichting Veuruut en heeft als doel statushouders te laten integreren en participeren in de maatschappij.

Mensen die statushouders kennen die ook graag willen meedoen, kunnen dat melden bij Annette Gils van de IGSD. Stuur een mail naar Annette.gils@igsd-sw.nl.

‘Dan kom je in een vreemd land, je wordt statushouder en je wilt de taal spreken. Dat is moedig, want we weten dat Nederlands een moeilijke taal is,’ aldus wethouder De Haas tijdens de kick off. Het project bestaat uit twaalf bijeenkomsten en is onder andere gericht op beroepsoriëntatie, het bezoeken van bedrijven en een netwerk meeting. Rex Hendriksen van Bureau Integratiekracht en Sasja Visser van Stichting Veuruut zullen de bijeenkomsten leiden.

Meer informatie op www.stichtingveuruut.nl.