Kuiper en Vos Bouw steekt het 2e van BEW in nieuw tenue

VLEDDER – 6 OKTOBER 2019
Het 2e elftal van BEW speelde zondag hun eerste wedstrijd in een nieuw tenue. Sponsor van de shirts is Kuiper en Vos Bouw, het bouwbedrijf uit Vledder.
Michel Kuiper en Ludwin Vos vinden het beide belangrijk dat de voetbalclub in Vledder blijft bestaan en zien het als hun medeverantwoordelijkheid om daarin de club financieel bij te staan.

Kuiper en Vos Bouw voelt zich sterk betrokken bij het verenigingsleven in Vledder en omgeving. Maar het voortbestaan van de voetbalclub valt ook met de aanwas van nieuwe, jonge leden. En vandaag kon BEW weer een nieuw lid verwelkomen, namelijk Oliver – de oudste zoon van Michel. Michel en Ludwin voetballen zelf niet, maar hun opvolgers staan al klaar om het veld op te gaan… in nieuwe shirts!