Modehuis de Vries in andere handen

VLEDDER – 6 MEI 2020  Sinds 1 mei is Modehuis de Vries in Vledder overgenomen door zoon Jack de Vries en schoondochter Anja Kallenkoot. 18 jaar geleden – kort na zijn verhuizing vanuit Groningen – startte vader Henk De Vries zijn kledingwinkel in een voormalige bakkerswinkel. De winkel groeide en al snel ontstond er behoefte aan meer ruimte. Toen het pand aan de Dorpsstraat 26A vrijkwam, aarzelde vader De Vries geen moment en verhuisde met zijn winkel naar het huidige, ruimere pand.

Anja is geen onbekende voor klanten; ze werkt inmiddels al een jaar in de winkel die de afgelopen maanden een flinke metamorfose heeft ondergaan. ‘Om meer winkelruimte te creëren, hebben we de wand van het magazijn verplaatst,’ vertelt Jack. ‘Ook hebben we de wanden geschilderd, zijn alle kasten opnieuw gelakt en heeft het logo een update gehad.’

Van ondergoed tot spijkerbroek
De winkel richt zich al jaren op het wat oudere publiek en dat blijven Jack en Anja ook doen. Met het toevoegen van een aantal nieuwe items, willen zij zich ook meer richten op de jeugd. ‘Bij Modehuis de Vries kun je nu alleen terecht voor ondergoed van het merk Beeren, maar dit breiden we uit met ondergoed van Apollo en JC. Apollo is meer voor de jeugd. We kijken nog of we het aantal merken ondergoed verder kunnen uitbreiden.’ Voor de dames heeft Modehuis de Vries het merk Breton Stripe toegevoegd, een merk dat mooie vesten en damesshirts levert met strepen, maar ook een gehele heren- en kindercollectie heeft. ‘En wat bij velen minder bekend is: we verkopen ook spijkerbroeken voor mannen en vrouwen van alle leeftijden, van 18 tot 88 jaar.’

Kortom, een mooie kledingwinkel voor iedereen in Vledder en omgeving, en een belangrijke aanvulling voor de leefbaarheid van het dorp! Sinds januari heeft de winkel een deco hoek ingericht met leuke wandbordjes en cadeautjes van het bedrijf Home Deco en Giftshop.