Wie wordt het beste dorpshuis van Drenthe?

WILHELMINAOORD – 27 OKTOBER 2020 Het wordt een spannende week voor Ons Dorpshuis in Wilhelminaoord; vanaf dinsdag 27 oktober t/m 5 november mag er gestemd worden op het beste dorpshuis van Drenthe in 2020. Ons Dorpshuis staat samen met nog vijf genomineerden in de finale, een resultaat waar bestuur en vrijwilligers nu al supertrots op zijn. Er kan gestemd worden via drentsdorpshuisvanhetjaar.nl

De afgelopen weken stonden in het teken van de nominatie. Het waren hectische maar ook heel leuke weken. Samen met vrijwilliger Annie Verboom-Prikken ging beheerder Ramona Rösener Manz op bezoek bij de andere genomineerden en andersom ontvingen zij in Wilhelminaoord de dorpshuizen. Ook een vakjury kwam langs en onderwierp hen aan een vragenvuur omtrent zaken als vernieuwing en innovatie, inrichting en staat van het gebouw maar ook samenwerking, cultuur en sfeer. Tot slot is het de beurt aan gebruikers, inwoners en alle anderen om hun stem uit te brengen. Om dit te extra te ondersteunen is er ook nog een leuk filmpje gemaakt, te zien op de Facebookpagina van Ons Dorpshuis.

Helaas is het nu stil in en rondom het dorpshuis in Wilhelminaoord. Door corona liggen nagenoeg alle activiteiten stil. Maar normaliter bruist het hier van de vele activiteiten en wordt het steeds drukker. Meer dan 20 gebruikersgroepen maken gebruik van het dorpshuis. Ramona werkt inmiddels vier jaar in het dorpshuis. ‘Ik ben bijna elke dag wel even hier. Samen met een vaste groep vrijwilligers maken we met zijn allen ons Dorpshuis tot wat het nu is, een gezellige en sfeervolle setting waar iedereen zich altijd welkom voelt. En als het nodig is dan kan ik ook altijd terugvallen op een grote groep vrijwilligers voor klussen, zoals bardiensten, in de keuken, schoonmaak, verkoop van muntjes, enz.’ 

Het dorpshuis neemt een belangrijke plek in dus ook zonder deze nominatie en zonder winst staat voor velen hún dorpshuis met stip op één!

Ga naar http://drentsdorpshuisvanhetjaar.nl stemmen om uw stem uit te brengen.

Foto: Ons Dorpshuis Wilhelminaoord