Op vrijdag 10 september organiseren Corso Frederiksoord, Floddercommissie en Ondernemersvereniging Vledder e.o. een Corso Ondernemersborrel voor alle ondernemers in Westerveld. De borrel vindt plaats in de A&O kas in De Tuinen in Frederiksoord.

Voor deze borrel is geen coronatoegangsbewijs nodig. Wel vragen we je om je bij binnenkomst te registreren, je handen te ontsmetten en 1,5 meter afstand te houden. Verder gelden alle algemene basismaatregelen.

Vegetarisch, veganistisch, allergieën of dieetwensen? Geef dat dan door bij de opgave, dan zorgen wij dat er een aangepast pakket voor je klaarligt bij de BBQ.

Wij hebben er zin in en jullie hopelijk ook. Graag tot vrijdag 10 september!

Aanmelden kan via secretariaat@corsofrederiksoord.nl

De Corso Ondernemersborrel wordt mede mogelijk gemaakt door Ondernemersfonds Westerveld!