Prachtige bloemenmozaïeken

FREDERIKSOORD – 29 JUNI 2022 In het weekend van 10 en 11 september vindt Corso Frederiksoord plaats. Zondag 11 september is er een mozaïekroute. Net als vorig jaar staan er langs de route prachtige bloemenmozaïeken die inwoners, buurt- en sportverenigingen of kinderen zelf bedacht en geprikt hebben. Hoe leuk is dat: zelf een mozaïek maken en deze aan alle bezoekers van de mozaïekroute laten zien! Daarom een oproep van de mozaïekcommissie: wees creatief, laat je inspireren door het thema en prik een mozaïek! Aanmelden kan tot uiterlijk 15 juli via mozaieken@corsofrederiksoord.nl. Meer info www.corsofrederiksoord.nl

Corso Frederiksoord 60 jaar – Vermaak Oe!
De voorbereidingen zijn in volle gang. Dit jaar viert het floraliacorso haar 60-jarig jubileum. Met extra festiviteiten maar ook met extra versieringen: op het terrein én langs de mozaïekroute. ‘Druk, gezellig, mooi weer en prachtige mozaïeken en kleurrijke creaties: vorig jaar was de mozaïekfietsroute een groot succes,’ vertelt Bianca de Haan-Timmerman van de Mozaïekcommissie. ‘Met het jubileum hebben we komende editie een extra feestelijk tintje. Daarom willen we omwonenden vragen om langs de route mozaïeken en extra versieringen te plaatsen, denk aan een bloemstuk, vlaggetjes of andere creatieve creaties.’ Een jury beoordeelt de mozaïeken. Daarnaast reikt de jury prijs uit voor de mooiste versiering. Ook kinderen mogen zich individueel of als groepje aanmelden om een mozaïek te prikken. Aanmelden kan tot uiterlijk 15 juli via mozaieken@corsofrederiksoord.nl.

Corsoweekend met een extra feestelijk tintje
De mozaïekroute op zondag vervangt het corso-activiteitenprogramma in ‘de Tuinen’ in Frederiksoord. In de feesttent is wel muziek en gelegenheid tot een drankje en een gezellig samenzijn na afloop van de mozaïekroute. De routekaart is te koop voor 5 euro. Voor de kinderen is er nog een speciale puzzelfietsroute met kans op mooie prijzen.

Op zaterdagmiddag is de rondgang met de feeënwagen, het kindercorso en de corsowagens van de bouwgroepen. ’s Avonds is het Verlichte Avondcorso. Volg ons op Facebook of kijk op www.corsofrederiksoord.nl

Foto’s: Corso Frederiksoord